מזל טוב! הבן הגיע למצוות? 

בואו לחגוג איתנו בר מצווה מרגשת בזכרון יעקב! 

זכרון יעקב, המושבה ההיסטורית, הפסטורלית והמרגשת, תעניק ליום הבר מצווה שלנו את התפאורה המושלמת!
אנו מבקשים להציע לכם יום מרגש, שמח ומעצים,  אבל שווה לכל כיס!
מטרת היום- לשמח את חתן בר המצווה!
איך עושים את זה???  פשוט מאוד: נפנק את האורחים והם יסייעו לנו לשמח, להעצים ולפנק את החתן!
אז בואו נתחיל! 
 
 
בואו ניפגש ליד מוזיאון ניל"י, שם נפגוש אומן- זמר, פייטן ומנחה אירועים מקצועי, אשר יעצים, ישמח וירגש את הקהל לאורך כל השעתיים הקרובות! 
נפצח בתהלוכה מרגשת מלווה בשלושה נגנים- גיטריסט, סקספוניסט ומתופף- כולם חמושים בשופרות על מנת לרגש אותנו! האומן יוביל את התהלוכה, שאורכה אגב כ 150 מטר בשיריי א"י, פיוטים ושירים שמחים בליווי חופה ונגנים שעשו זאת יחד מאות פעמים! 
בסיום התהלוכה, נפריח בלוניי הליום לבנים ונישא תפילה יחדיו למען חיילינו ומדינתנו האהובה!
לאחר התהלוכה, ניכנס לבית הכנסת "אוהל יעקב" הלא הוא בית הכנסת האגדי וההסטורי של המושבה, שם נקיים את טקס הנחת התפילין והעלייה לתורה.
ניתן לקיים בשלב זה הפסקה קצרה לארוחה / כיבוד קל, שהריי הצבא צועד על קיבתו חח.
 
טקס העלייה לתורה, מועבר על ידיי האומן שהעביר את התהלוכה ברוח יהודית ציונית ושורשית עם המון חן ומתן יחס לחתן בר המצווה. בקולו המרטיט, הוא ירגש אתכם ואת כל האורחים.
כמובן שלאורך כל הטקס, צוות הנגנים שלנו מלווה את האומן ומשמח באהבה!
משם, או שנצא לסיור קצר במוזיאון ניל"י הסמוך או שנלך לסעוד באחת ממדוון המסעדות באזור.
 
תגידו, בא לכם לעשות אפילו משהו שונה יותר???
בואו נתחיל את היום שלנו בפארק לא רחוק מזכרון יעקב. שם נפתח עם האומן וצצות הנגנים שלנו בקבלת פנים מרגשת וארוחת בוקר קלה .  משם נעלה עם האומן והנגנים על האוטובוס ונעצים את החתן ב"אוטובוס המזמר"!  
כשנגיע לתוך זכרון יעקב, נרד לתהלוכה ומשם לבית הכנסת.
 
אתם מוזמנים להתקשר אליי ולקבל עוד מידע!
 
בברכה, לירן לוי

ההגעה למצוות מהווה אבן דרך ונקודה חשובה לציון, ורבים הנערים ומשפחותיהם המבקשים לחגוג את אירוע בר המצווה בדרך מקורית, וחשוב לא פחות מכך: ערכית, בנקודות ציון חשובות ברחבי הארץ.

שינויים בהרגלי החגיגה

חגיגת בר מצווה מחוץ לכותלי האולם, תוך היכרות עם שבילי הארץ וקיום טקס העלייה לתורה בבית כנסת מקומי מספק לחתני בר המצווה קונספט שונה, שילוב של משפחה וחברים באירוע חווייתי הנמשך לאורך מספר שעות, בשעות היום ומשלב הנאה לצד חיבור ערכי חשוב.

הנסיעה המשותפת של כלל האורחים באוטובוס, הצעידה המשותפת, המוזיקה החיה והארוחה המפנקת מהוות את המרכיבים ליצירת יום מיוחד, עשיר בחוויות והנאות המחבר את כל המשתתפים לחגיגת בר מצווה עתירה במשמעות.

בר מצווה בזיכרון יעקב

המושבה זיכרון יעקב היא בין היישובים הוותיקים בישראל הכוללת מספר אתרים מרהיבים ביופיים לצד ערך היסטורי חשוב.

נוסף לזאת, העיר זיכרון יעקב ממוקמת במיקום נוח ונגיש למגיעים מצפון ומדרום, נמצאת בקרבה לצירי תנועה מרכזיים, מאופיינת במזג האוויר הנוח בזכות קרבתה אל מישור החוף. אירועי בר מצווה ואירועים אחרים בזיכרון יעקב מתאימים במיוחד למשפחות המזמינות אורחים מאזורים שונים בארץ ומהווה נקודת מפגש נוחה למגיעים מצפון ומדרום.

בין האתרים הראויים לציון ומתאימים לשילוב באירוע בר המצווה בזיכרון יעקב:

מוזיאון ניל"ימוזיאון ניל"י נבנה בבית אהרונסון בית עתיק העומד על תילו מתחילת המאה, ועבר תהליך שימור הן של המבנה והן של המוצגים המרתקים בבית.

רמת הנדיבפארק נדיב בלב המושבה, הכולל טבע שופע ומטופח, גני פרחים ועצים מרהיבים, אתרי זיכרון, בריכות אקולוגיות ומתקנים. מתאים לפתיחת היום במסלול טיול קל ומהנה, בשילוב ארוחת בוקר קלה במרחבי הפארק ולצילומים ססגוניים ויוצאי דופן.

פארק המושבהפארק עירוני, מסודר ומעוצב בשילוב אלמנטים טבעיים, צופה אל הנוף הפנורמי של אזור הכרמל וכולל מדשאות ירוקות, אמפי תיאטרון ופינות ישיבה מוסדרות. ניתן לפתוח את הבוקר בפארק, להתכנסות, ארוחה קלה וטיול רגלי קצר אל מול נופים תכולים ומרהיבים.

יקבי כרמלהיקב העתיק וההיסטורי הגדול בישראל שוכן עודו במושבה זיכרון יעקב ומאפשר למבקרים לחוות ולהכיר את הליכי הייצור, ההתססה והשימור של היינות המובילים, בחוויה תרבותית מרתקת.

בית הכנסת "אוהל יעקב"- בית הכנסת העתיק נבנה על ידי הברון רוטשילד לפני מעל מאה ושלושים שנים, ושימר את המבנה והמסורות העתיקות בו לטובת מבקרים ומתפללים מכל רחבי הארץ. בית הכנסת מעוצב בייחודיות באמצעות חלוקת החללים לאולמות תפילה ומרחב אירוח, חלונות ויטראג' מעוצבים עם תחריטים של סמלי שבטי ישראל, ועל הקירות חרוטים ציטוטים מן הכתובים.

המדרחוב העירוניהמדרחוב העירוני בזיכרון יעקב נשען בעיצובו על ההיסטוריה המקומית ומשלב חווית טיול אורבני, לצד שלל מסעדות ובתי קפה, גלריות אומנות וחנויות.

חגיגת בר מצווה בזיכרון יעקבמבנה היום:

נקודת המפגשאל נקודת המפגש יגיע האוטובוס המוביל את בני המשפחה והאורחים מכל יעד בארץ, אל צוות ההפקה והשמחה שימתין במקום. הצוות כולל אומן המוביל את התהלוכה, ושלושה נגנים מקצועיים ומוכשרים: נגן גיטרה, נגן סקסופון ומתופףחמושים בכלי נגינה ניידים ובשופרות, ליצירת האווירה והעצמת השמחה.

בין נקודות המפגש הפופולריות נמצא מוזיאון בית ניל"י, ממנו ניתן לצאת בתהלוכה. ניתן גם לקבוע כנקודת מפגש את אחד הפארקים היפים בעיר, להתכנסות שמחה ומלהיבה ולכיבוד קל בפארק. במקרה כזה בית ניל"י יהווה את היעד הבא, שכן מנקודה זו קיים מסלול הליכה קל ומהנה לכיוון בית הכנסת.

ההליכה כולה תתבצע יחדיו, בליווי מוזיקה חיה שמנגנים הנגנים המלווים, ותוך יצירת מעטפת של שמחה סביב חתן בר המצווה.

המסלול הוא מסלול קצר בן כמאה וחמישים מטרים בסך הכל, אשר מתבצע בתהלוכה משפחתית גדולה ותוך ניגון פיוטים ושירי ארץ ישראל הישנה והטובה.

בסיום התהלוכה וההגעה לבית הכנסת נפריח השמימה זרי ענק של בלוני הליום לבנים ונברך את מדינת ישראל וחיילי צה"ל, המאפשרים לנו תנועה והנאה ממדינת ישראל הנפלאה על שלל אתריה.

בבית הכנסת יתקיים טקס העלייה לתורה המסורתי, בהובלת האומן המוכשר והמנוסה בטקסי בר מצווה, המשלב את מיטב המסורת, הדת והערכים לצד הנאת המשתתפים והמבקרים, בשמחה גדולה. טקס העלייה לתורה יתבצע בליווי של הנגנים תוך יצירת מוזיקה חיה ומרגשת המותאמת לאירוע. על פי העדפת המשפחה וחתן בר המצווה ניתן יהיה לשאת במקום דרשה ודברים, הודיה לקהל וכל שיבחרו.

בהמשך ניתן יהיה לשלב ביקור בתוך מוזיאון נילי, ביקור ביקב המקומי או כל אתר אחר להעדפת החוגגים.

מכאן נמשיך אל אחת המסעדות המובילות בעיר לארוחה משותפת, תוך תכנון מוקדם והזמנה מראש של מקומות ותפריט משובח.

בחירת מסעדה

בחירת המסעדה בה תתקיים ההתכנסות וסעודת בר המצווה חשובה במיוחד להצלחתו. בבחירת המסעדה יש להביא בחשבון את כמות האורחים ויכולת המסעדה להכיל ולארח אותם בנוחות, קונספט הארוחה: חלבי, בשרי, מזנון חופשי, הגשה לשולחן וכדומה, ועיצוב המקוםהחשוב במיוחד ליצירת האווירה והמשך השמחה.

פרמטר נוסף שחשוב להביא בחשבון הוא ההיערכות הטכנולוגית של המקום לצרכי בר המצווה: הקרנת מצגת ו/או סרטון, שקופיות תמונות, מערכת מדיה להשמעת מוזיקה על פי בחירה, ציוד הגברה וכדומה.

בין המסעדות המומלצות בזיכרון יעקב:

ביסטרו דה כרמלבמבנה היסטורי וייחודי העומד על תילו מהמאה התשעה עשרה ונשמר בקפדנות מארח ביסטרו דה כרמל אירועים מיוחדים, במתחמי אירועים פרטיים המתאימים להכיל עד 250 אורחים, בעיצוב נוגע ומרגש ובפריט בהתאמה אישית הנבנה על פי צרכי בעלי האירוע והעדפתם, בניצוחו של שף מוביל ובכיר. המקום מסודר בהתאמה מושלמת לאירוע, וכולל את כל האלמנטים הטכנולוגיים הנלווים, לצד רמת שירות מוקפדת בסטנדרט אירוח גבוה במיוחד.

ברוניתאבמתחם אורוות הברון בתוך מבנה כתיק ששוחזר בדייקנות שוכנת מסעדה ישראלית משובחת המארחת אירועי בר מצווה ואירועים נוספים, בניצוח שפית ישראלית המחדשת מנות מוכרות עם נגיעה ייחודית ויוצרת חוויה קולינרית בלתי נשכחת. המקום מתאים לאירועים קטנים הכוללים בין 30-120 אורחים.

קאזה ברונהמסעדת קאזה ברונה במלון בית מימון ומשקיפה אל נוף מרהיב הכולל את תכול הים, מטעים וטבע אזורי שופע. המסעדה כוללת אולם אינטימי מעוצב ומרחב חיצוני ומארחת אירועים קטנים בניהם אירועי בר מצווה, בתיאום מראש של תפריט עשיר ומשובח.

חברת לירן לוי הפקות בר מצווה מובילה קונספט ייחודי של אירועים בהתאמה אישית, ומתמחה בהפקה וליווי של אירועי בר מצווה בזיכרון יעקב. בחברה מספקים תפירת אירוע בהתאמה אישית מלאה: החל משכירת אוטובוס מפנק, ניהול האירוע וסגירת המסעדה וכמובן שירותי החברה: צוות האומן והנגנים, הבלונים, החופה וכל הנדרש ליצירת האווירה. ניתן לפצל את החבילה על פי העדפת המשפחה ולרכוש רק את שירותי הצוות המלווה וניהול האירוע ביום האירוע וניתן כמובן לרכוש חבילה מלאה בהתאמה אישית ולזכות להגיע כאורחים ביום האירוע כאשר אנו נדאג לכל הפרטים החל מתכנון המסלול אל מול הנהג, התנהלות אל מול המסעדה, עריכת כיבוד ל וארוחת בוקר ועד בקבוקי מים קרים לאורחים לאורך היום.

לירן לוי הפקות מתמחה בהפקת אירועי בר מצווה ערכיים, מרגשים ומהנים, לחן בר המצווה וחבריו ולבני המשפחה המורחבת.

 
 
5/5 - (2 votes)

בר מצווה בזכרון יעקב

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ויחד נתתכנן את האירוע השמח ביותר לבנכם.

ומאחלים לך שתמשיך כך ללמד תלמידים לרוב ללוות אותם בתהליך כניסתם לעול תורה ומצוות.

נועם בתיה ואבי רייך
נועם בתיה ואבי רייך

עידן מדריך: ללירן והצוות המדהים וכמובן ליעל המדהימה בכלל לכל ההפקה  הזו שבלעדיכם אנחנו כלום אני רוצה להודות לכם על אירוע פשוא וואו מהסרטים אין לי מילים איך לומר לכם תודה תודה תודה

עידן מדריך
עידן מדריך
רציתי להודות על אירוע של פעם בחיים! יום מרגש ועוצמתי שלא נשכח לעולם! האירוע היה מושלם ומתוקתק עד הפרט האחרון.
מיכל
מיכלnew york

אנו משפחת וקנין מודים לך על היום המקסים והכיפי שהיה לנו ולכל האורחים בזכותך

מדוד, רויטל, ירין, עדי ורועי וקנין.
מדוד, רויטל, ירין, עדי ורועי וקנין.

ללירן שלום! אנו רוצים להודות לך ולצוות ששלחת ובמיוחד שעשה את היום המקסים והמיוחד

משה
ממשפחת עובדיה