אני מצטער שאני בלתי שגרתי אבל חשוב לי להתחיל באמת האישית שלי.

מי שמחפש בר מצווה בכותל רגילהלעלות עם אוטובוס, צלם, שני מתופפים בכניסה לכותל, טקס וארוחת צהרים בקטנה אני מבזבז לכם את הזמן

האירוע שאני קיבלתי על עצמי להפיק אינו שגרתי. הוא מעצים את הילד וחווייתי בצורה בלתי רגילה. הוא שמח בטירוף!

אולי אתם קוראים את זה וחושבים "איזה שחצן מר לירן לוי הזה" אבל ממש חשוב לי להבהיר שכוונתי היא לא להשתחצן בפניכם. ההיפך. חשוב לי לשתף אתכם שאני עצמי בנאדם שלא יודע לעשות כלום חוץ מבר מצוות חחחחח אני "הנדימן" כזה גרוע שאפילו מנורה אני לא מצליח להחליף בביתאבל דבר אחד אני עושה הכי טוב שאני יכוללהפיק ולהוביל אירועיי בר מצווה בכותל!

אני לא מתפשר על איכות ויודע לדרוש מהצוות שלי את אותה מסירות שאני כבעל החברה מעניק לאירוע. לשמחתימצאתי את הספקים הטובים ביותר לכך.

ולכן, חשוב לי שהאירוע יהיה שונה וייחודי! ככה שמי שמחפש שני מתופפים בכניסה לכותל ככה "בקטנה"- יכול להגיע לכניסה לכותל וימצא שמה מלא ח'ברה טובים שישמחו בתהלוכה קצרה לכותל. זה לא מה שהצוות שלנו עושה. מה אנחנו כן עושים?????? יאללה, בואו ונתחיל!!!!

היום שלנו מתחיל בקבלת פנים מדהימה באזור לטרון!

יקבל אתכם האומן שלנוזמרפייטן ומנחה אירועים מקצועי שתפקידו יהיה לגבש, לשמח, להרקיד, למנף כל סיטואציה שמחה במהלך האירוע ובעיקרלהעצים את חתן הבר מצווה ככה שלא ישכח את היום הזה כל חייו.

את האומן, תלווה תזמורת בת 5 נגנים ב– 20 דקות של הרקדה מטריפה מערכת תופים, גיטריסט, סקספוניסט ושני מתופפים עם שופרות. אחריי פרץ השמחה שהאורחים שלנו יחוו, נרגש אותם ב"ברכת הכהנים". וכל זה עוד בלטרון!!!

צוות הצלמים המקסים שלנו יתעד את כל מהלך היום, כמובן, החל מקבלת הפנים.

לאחר מכן, נמשיך לארוחת בוקר טעימה. את התפריטיםנשמח לתת לכם כשניפגש במשרד.

אחריי ארוחת הבוקר, יעלה האומן לאוטובוס עם צוות של שני נגנים וצוות הצילום. על האוטובוסנשיר ונשמח, נספר על החתן ועל ירושלים וכל דבר נקשר למלך של היוםחתן בר המצווה!! זמן הנסיעה באוטובוס מלטרון עד התחנה הבאה הינו כשעה.

לאן נוסעים אחריי ארוחת הבוקר?- לתצפית מרגשת עם הפרחת בלונים בטיילת ארמון הנציב. על כל בלון כתוב את שם החתן!

אחריי התצפית ניסע לשער האשפות שם נפתח בתהלוכה מדהימה עם 4 נגנים והאומן שלנו שימשיך גם כאן להרקיד את כולם ולשמח.

התהלוכה הזאת, לעניות דעתי, בנויה על יכולותיו של האומן. ולכן, אני מקפיד לבחור אומן עם יכולת אדירה לסחוף אחריו את הקהל. במהלך התהלוכה, צפו לשלל אטרקציות

עם הגעתנו לרחבת הכותל, הצוות שלנו, ידאג לכם למקום נח ליד עזרת הנשים. לשאלת רבים, אני לא מאלו שיציב שומר שם לשמור לכם מקום מראש. אני לא "עולם תחתון" שמעמיד חייל לשמור מקום. זה לא הוגן.. וחוץ מזה, מגיע לכולם מקום ברחבה. לא רק למי שמשלםונחשו מה? תמיד יש לכולם מקום. אין צורך לשריין מראש.

הטקס ברחבת הכותל מורכב מהנחת תפילין ועלייה לתורה. מי שמקפיד על תפילת שחרית, ממליץ לו לפני היציאה בבוקר לגשת לבית הכנסת הקבוע שלו ולהתפלל שמה. בכותל, נקיים אך ורק את טקס הנחת התפילין והעלייה לתורה עצמה. המוביל של הטקס הוא כמובן האומןפייטןחזן שלנו שינחה את הטקס עם המון חן ורגש לחתן.

האמא, תהיה מרחק חצי מטר מהילד. ב ה ת ח י י ב ו ת .

במקביל, קיים היום טרנד חדש ויפה, לדעתי, של קיום הטקס בביתכנסת עתיק ברובע היהודי. היתרון: ניתן שאם החתן תהיה צמודה לחתן במהלך כל הטקס. החיסרון: העלות הגבוהה של בית הכנסת. (מתחיל ב 2500 ₪ שכירות בית הכנסת). ומה עם הכותל? אחריי הטקס בבית הכנסת נרד ירידה של 5 דקות להצטלם ולשים פתק בכותל.

לאחר הטקס, הצוות יזמין את האוטובוס שייקח אתכם עד למסעדה לארוחת צהרים.

לבחירתכם, ניתן במסעדה ללוות את הארוחה בשירים מרגשים עם קלידן שמלווה את האומן ומצגת תמונות.

נשמח לסייע לכם בהפקה, אבל כפי שאתם יכולים לקרואמטרת היום הינה לשמח את החתן ולהעצימו ולכן לא נוותר על השמחה ביום הזה(-:

פרטים נוספים על היום, כולל עלויות מפורטות, ניתן לקבל במשרדי בחולון.

מזל טוב ובהצלחה!!